Czas i koszty dostawy

Dostawa:

Towar zamówiony na stronie www.maniaspania.pl jest wysyłany za opłatą widoczną przy zamówieniu lub GRATIS.

Dostawa zamówionych towarów w naszym sklepie internetowym obecnie jest realizowana za pomocą usług firm kurierskich. Dostawa towarów realizowana jest na obszarze Rzeczpospolitej Polskiej .

Kurier nie ma obowiązku wnoszenia mebla do mieszkania (blok, dom, kamienica itd.) .

W przypadku, gdy przesyłka z zamówionym towarem nosi ślady uszkodzenia, w celu ustalenia czy szkoda powstała podczas transportu czy została spowodowana przez Klienta, powinien on sporządzić z udziałem przewoźnika (kuriera) protokół uszkodzenia przesyłki, który jest dowodem uprawdopodabniającym, iż szkoda powstała podczas przewozu. Bardzo ważne jest, aby prawidłowo opisać w tym protokole stan opakowania oraz zamieścić wszelkie informacje, które pomogą wykluczyć udział Klienta w spowodowaniu szkody. Prawidłowe sporządzenie w/w raportu znacznie przyspieszy ustalenie, w którym momencie powstała szkoda.

Klient może odmówić przyjęcia uszkodzonej przesyłki. W takim wypadku bardzo ważne jest, aby niezwłocznie powiadomić o tym fakcie Sprzedawcę. Niesporządzenie protokołu szkody transportowej w ogóle lub niepoprawne sporządzenie, jak np. rozbieżne daty, brak informacji co do stanu przesyłki, może opóźnić rozpatrzenie oraz może spowodować, iż Klient przejmie ryzyko zakupu uszkodzonego towaru i nabędzie produkt w takim stanie, w jakim go otrzymał.

Wysyłka za granicę:

Koszt wysyłki za granicę zależy wyłącznie od wagi paczki oraz od kraju docelowego adresata. W celu ustalenia kosztu zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem: sklep@maniaspania.pl

Współpraca z dostawcami:

Maniaspania.pl korzysta z usług kurierów takich jak Suus, GLS, a także lokalnych spedytorów. Dokładamy wszelkich starań, aby produkty zamawiane w naszym sklepie były dostarczane na czas, bez uszkodzeń a także w najlepszej możliwej cenie. W przypadku pytań o dostawę Państwa zakupów prosimy o kontakt mailowy: sklep@maniaspania.pl lub pod numerem telefonu 884 002 882

Czas realizacji zamówienia:

Produkty spersonalizowane, w których klient wybiera np. kolor materiału obiciowego łóżka, wykonywane są na zamówienie, dlatego też czas realizacji jest dłuższy. Termin realizacji, podany jest w dniach roboczych (liczone od poniedziałku do piątku, bez dni ustawowo wolnych od pracy). Znajduje się w dolnej części strony produktu, w danych technicznych.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl